Kierownik Produkcji - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z rozbudową zakładu produkcyjnego naszego Klienta (międzynarodowej firmy produkcyjnej), poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik ProdukcjiMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Nadzorowanie prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych i monitorowanie realizacji celów produkcyjnych.
  • Kierowanie, motywowanie oraz rozwijanie podległego zespołu pracowników (ok 100 osób).
  • Odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych.
  • Udział w procesach optymalizacyjnych.

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w branży produkcyjnej (FMCG/ farmaceutyczna).
  • 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem produkcyjnym- powyżej 50 osób
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- wymóg konieczny.
  • Znajomość wymagań GMP w branży spożywczej i/lub farmaceutycznej.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i ustalania priorytetów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
  • Mozliwość rozwoju zawodowego w firmie nastawionej na partnerskie relacje i współpracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia roczna.
  • Pakiet benefitów (opieka medyczne, ubezpieczenie, bony i paczki okolicznościowe).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.