Kierownik produkcji (prefabrykaty betonowe)

Agencja Zatrudnienia KS Service

Bornem, zagranica

Miejsce pracy: Bornem

Zadania:

Do twoich zadań będzie należało monitorowanie procesu produkcji prefabrykatów betonowych, stały kontakt z pracownikami produkcyjnymi oraz kierownictwem firmy, nadzór oraz ocena wydajności pracy personelu, pomoc w planowaniu produkcji.

Wymagania:

Oferta pracy skierowana jest głównie do osób ambitnych, pragnących rozwijać swoje kwalifikacje oraz zdobyć cenne na rynku pracy doświadczenie zawodowe. Niezbędne jest posiadanie przynajmniej rocznego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy oraz dobra znajomość języka angielskiego. Oczekujemy od Ciebie wykształcenia wyższego technicznego, posiadania prawa jazdy kat. B oraz gotowości do wyjazdu własnym samochodem.

Oferujemy:

Nasza firma zajmuje się wszelkimi formalnościami związanymi z podjęciem pracy na terenie Belgii. Pomagamy w kompletowaniu dokumentów niezbędnych do podjęcia pracy, organizujemy zakwaterowanie, oferujemy wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu. Jesteś zatrudniony na podstawie umowy o pracę. Pokrywamy koszty dojazdu do pracy na terenie Belgii oraz amortyzacji samochodu. Dodatkowo możesz korzystać z prywatnej opieki medycznej.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.