Kierownik Produkcji (M/K)

Michael Page

Bolesławiec, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Nasz Klient, międzynarodowa firma produkcyjna z branży materiałów budowlanych posiadająca kilka fabryk zlokalizowanych na terenie Europy poszukuje doświadczonego kandydata na stanowisko Kierownika Produkcji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży materiałów budowlanych.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie pełnym procesem produkcyjnym
  • Zarządzanie strukturą organizacyjną produkcji oraz przygotowaniem technologicznym produkcji
  • Nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń linii produkcyjnych procesu,
  • Zapewnienie i kontrolowanie warunków bezpieczeństwa pracy na stanowiskach produkcyjnych oraz przestrzeganie przepisów bhp.
  • Realizacja celów produkcyjnych organizacji przy zapewnieniu terminowości, jakości i spełnienia kryteriów kosztowych
  • Aktywne uczestnictwo w projektach Lean Manufacturing (5S, SMED, VSM, Kaizen, TPM)
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo podległych osób i urządzeń
  • Aktywny udział w realizacji polityki personalnej w podległym obszarze we współpracy z Działem HR
  • Raportowanie do Dyrektora Fabryki

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją; organizowanie struktury wydziału, planowanie zatrudnienia, tworzenie kalendarza produkcji, kontrola przepływu materiałów, kontrola jakości
  • Umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi i budżetem
  • Doświadczenie we wdrażaniu Lean Management oraz znajomość narzędzi: KAIZEN, 5S, SMED, TPM, TQM
  • Bardzo dobra/biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zdolności przywódcze oraz interpersonalne
  • Umiejętność myślenia i planowania strategicznego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodznie
  • Ubezpiecznie medyczne
  • Samochód służbowy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bolesławiec
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page