Kierownik Produkcji (M/F)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, innowacyjnego przedsiębiorstwa z branży tworzyw sztucznych, która oferuje swoje doświadczenie dużym Klientom z różnych branż poszukuję osoby z doświadczeniem w zakresie zarządzania produkcją opartą na procesie wtrysku.

Informacje o kliencie

Nasz Klient jest stabilną organizacją, wkraczającą w nowe sektory działalności, inwestującą jednocześnie w innowacyjne technologie. Zakład produkcyjny znajduje się w przełomowym, rozwojowym momencie pod kątem ekspansji na nowe rynki.

Opis stanowiska

  • poparte praktyką wdrażanie rozwiązań doskonalących organizację pracy

  • znajomość zagadnień związanych z Utrzymaniem Ruchu

  • współtworzenie i wdrażanie strategii
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem produkcji pod względem wydajności, terminowości, jakości oraz redukcji kosztów
  • ustalanie priorytetów produkcyjnych na podstawie zaplanowanych zleceń, dostępności urządzeń/operatorów i przepływu materiałów
  • zarządzanie podległym zespołem (w tym m.in.: ocenianie, rozwijanie, dyscyplinowanie, nagradzanie, zarządzanie talentami, komunikacja)
  • zapewnienie przestrzegania przez podległych pracowników obowiązujących procedur, instrukcji i zarządzeń
  • zapewnienie bezpieczeństwa podległych pracowników oraz przestrzegania przez nich przepisów BHP
  • aktywne uczestnictwo w projektach usprawniających pracę przedsiębiorstwa
  • raportowanie wyników
  • zarządzanie zespołem ok 40-50 osób

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym (min 5 lat)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • rozwinięte zdolności przywódcze i komunikacyjne
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • umiejętność twórczego podejścia do rozwiązywania problemów
  • znajomość zagadnień Lean Manufacturing
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • praca w partnerskiej atmosferze
  • możliwość codziennej współpracy z top managementem firmy
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bardzo dogodna lokalizacja firmy (Wrocław)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page