Kierownik Produkcji (m/f)

Michael Page

Warszawa, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta -międzynarodowej firmy produkcyjnej rozwijającej swoją działalność szukamy osoby na stanowisko Kierownika Produkcji, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem na dwóch wydziałach produkcyjnych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Kłodzka .

Opis stanowiska

  • Zarządzanie, rozwój i nadzór nad podległym zespołem ok. 150 pracowników (montaż, wtrysk)
  • Nadzór nad terminową realizacją planów produkcyjnych, minimalizacja wąskich gardeł i przestojów
  • Utrzymanie i podnoszenie wskaźników wydajnościowych pracowników i linii produkcyjnych
  • Monitorowanie i analiza osiąganych wyników - raportowania w/w wyników do Dyrektora Operacyjnego
  • Zapewnienie utrzymania standardów jakościowych produktów Współpraca z działami wsparcia produkcji DUR, Działem Planowania Produkcji, Magazynem, Administracją, Działem HR oraz Działem Kontroli Jakości w celu optymalizacji produkcji i wdrażania wniosków z zauważonych niezgodności
  • Opracowywanie, wdrażanie i wspieranie pomysłów dotyczących rozwiązywania problemów i ciągłego doskonalenia

Profil kandydata

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w środowisku produkcyjnym
  • Doświadczenie w pracy nad KPI i monitorowaniu postępów w ich realizacji
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego
  • Myślenie logiczne i analityczne
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Zorientowanie na jakość

Oferujemy

  • Wymagająca i satysfakcjonująca praca w dynamicznie rozwijającej się i perspektywicznej organizacji międzynarodowej
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwości rozwoju w środowisku międzynarodowym
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach międzynarodowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page