Kierownik Produkcji (m/f)

Michael Page

Trzebnica, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko Kierownika Produkcji. Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała strategiczną pozycję w fabryce, jednocześnie pracując blisko swojego zespołu i stale go rozwijając

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana pod Wrocławiem.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie całym obszarem produkcji
  • Dbałość o prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego oraz zgodność produktu z wymaganiami klienta
  • Nadzorowanie realizacji założonych celów (m.in. w zakresie planu produkcji, zwiększania wydajności i mocy produkcyjnych, optymalizacji kosztowych),
  • Koordynowanie, planowanie oraz ocena pracy podległego zespołu
  • Inicjowanie i uczestnictwo w projektach realizowanych w obszarze produkcji (wdrażanie nowych produktów, optymalizacje kosztowe, rozwój zakładu
  • Odpowiedzialność za ciągłe doskonalenie procesów w zakresie bezpieczeństwa, jakości i efektywności kosztowej i operacyjnej fabryk
  • Raportowanie wyników

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność ustalania priorytetów, organizacji własnej pracy oraz współpracy i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność planowania wyników, budowania planów działania i rozwoju pracowników oraz ich weryfikacja

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu
  • Samochód służbowy
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Trzebnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page