Kierownik Produkcji (m/f)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive, zapewniająca swoim Klientom najwyższą jakość produktów.

Obecnie poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Kierownik Produkcji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zarządzać produkcją - ekstruzja gumy.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Organizację pracy zespołu - planowanie grafików, zlecanie prac i kontrolę ich przebiegu, optymalizację zatrudnienia i rekrutację nowych pracowników;
  • Planowanie i nadzór nad szkoleniami w podległym obszarze - rozwój zespołu, budowanie kultury świadomości Lean, wzmacnianie postaw odpowiedzialności i zaangażowania pracowników;
  • Zapewnienie przestrzegania regulaminu pracy, zasad BHP i wszystkich standardów ustanowionych w firmie;
  • Monitorowanie wskaźników KPI w podległym obszarze z wykorzystaniem dostępnych narzędzi, plików, systemów, opracowywanie informacji i analiz, planowanie działań naprawczych i ich wdrażanie;
  • Opracowywanie Planów Produkcji i nadzór nad terminowym ich realizowaniem;
  • Opracowywanie, wdrażanie i aktualizacja instrukcji pracy;
  • Ciągłe doskonalenie procesów;
  • Nadzór nad wdrożeniem nowych projektów do realizacji i ich uruchamianie;
  • Nadzór na kosztami produkcji i podejmowanie działań w kierunku ich optymalizacji;
  • Nadzór nad eksploatacją i utrzymaniem w sprawności technicznej urządzeń produkcyjnych i infrastruktury;
  • Przestrzeganie zaleceń zawartych w procedurach i instrukcjach systemowych;
  • Monitorowanie czynników środowiskowych;

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Min. 4 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym (mile widziana branża Automotive);
  • Doświadczenie w organizacji pracy i zarządzaniu podległym zespołem;
  • Umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji i procesami wspierającymi;
  • Znajomość metodologii i narzędzi Lean Management;
  • Znajomość standardu IATF 16949;
  • Znajomość narzędzi jakościowych (8D, 5WHY, itp.);
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji;
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do doświadczenia;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet szkoleń;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page