Kierownik Produkcji / Kierownik obszaru produkcyjnego

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicy Bielan Wrocławskich szukamy osoby na stanowisko Koordynatora / Kierownika Produkcj, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie obszarem produkcyjnym.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive zlokalizowana w okolicy Bielan Wrocławskich.

Opis stanowiska

  • Efektywna organizacja i koordynacja bieżącej pracy pracowników i liderów zmian
  • Nadzór nad bezpieczeństwem pracy oraz prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych
  • Wdrażanie standardów
  • Monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcji
  • Realizowanie założonego planu produkcji
  • Wdrażanie, motywowanie i ocenianie efektywności pracowników

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcyjnym
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Proaktywne podejście i inicjatywa we wprowadzaniu usprawnień i innowacji w pracy
  • Otwartość na naukę i ciągłe doskonalenie swoich kompetencji w obszarze zarządzania produkcją

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów m. in. prywatna opieka medyczna,
  • karta Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego
  • Uczestnictwo w projekcie Greenfield
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page