Kierownik Produkcji – druk przemysłowy na tworzywach sztucznych

Serix Waldemar Kitala

Myszków, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą działającą od 1985r. na rynku poligraficznym, a od 2003r. również w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Myszków

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Realizację planów produkcyjnych
  • Organizację prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych
  • Organizację obsługi maszyn, narzędzi i urządzeń kontrolnych
  • Nadzór nad służbami przygotowania produkcji
  • Optymalizację produkcji pod katem wydajności, jakości i kontroli kosztów
  • Nadzór nad konserwacją maszyn i urządzeń
  • Kontrolę zaopatrzenia w surowce
  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi procedurami, instrukcjami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – inżynieria produkcji
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zorientowanie na realizację powierzonych zadań
  • Operatywność, sumienność, systematyczność
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem produkcyjnym
  • Wiedza z zakresu planowania produkcji, procesów produkcyjnych, metod optymalizacji produkcji
  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz umiejętności rozwiązywania problemów
  • Umiejętność motywowania pracowników
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office – przede wszystkim Excel)

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę na pełny etat
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie
  • pracę na terenie Myszkowa

Wszystkich zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesłania swojego CV, listu motywacyjnego oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez firmę Serix danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka