Kierownik Produkcji (departament metal&beton)

Reuss - Seifert

Nowa Sól, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Funkcjonujemy w branży od 1906 roku i działamy globalnie. Jesteśmy jednym z trzech największych dostawców komponentów budowlanych na rynku niemieckim. W 2017 roku zdecydowaliśmy się przenieść swoje linie produkcyjne do Polski. Fabrykę umiejscowiliśmy w Nowej Soli. Przygotowaliśmy ponad 200 miejsc pracy, na stanowiskach każdego szczebla.

Wartości, którymi się kierujemy i które są dla Nas ważne to: ludzie, klienci, integralność, zaangażowanie, kreatywność, wyzwania, tworzenie, profesjonalizm.

Misją REUSS-SEIFERT Production Sp. z o.o. jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w dziedzinie produkcji elementów z tworzyw sztucznych, betonu i metalu dla budownictwa, przy zapewnieniu wzrostu sprzedaży i całkowitej satysfakcji klientów. A tym samym, umożliwienie ciągłej poprawy i wykorzystanie potencjału pracowników. Cały proces produkcyjny jest prowadzony w sposób odpowiedzialny wobec społeczeństwa i przyjazny dla środowiska.

Czy mamy wizję? Tak! Firma REUSS-SEIFERT Production Sp. z o.o. nieustannie dąży do bycia wiodącym producentem komponentów dla budownictwa na całym świecie.

Z przyjemnością powiększymy Nasz zespół o osobę zatrudnioną na stanowisku:

Nr ref.: PM/07/2017

Zadania:

  • Planowanie, organizowanie i zarządzanie codziennymi operacjami produkcyjnymi w celu zapewnienia najwyższej jakości.
  • Wdrażanie rozwiązań pozwalających na optymalizację procesu produkcji oraz poprawę efektywności i jakości.
  • Współpraca z innymi menedżerami działów, w celu formułowania wspólnych celów produkcyjnych i jakościowych.
  • Monitorowanie procesów i wykonywanie ewentualnych działań naprawczych.
  • Tworzenie dziennych / tygodniowych / miesięcznych celów oraz przedstawienie ich pracownikom.
  • Nadzór i ocena wydajności personelu produkcyjnego (liderów zmiany, ustawiaczy, inspektorów jakości oraz innych pracowników).
  • Nadzór nad stanem zaopatrzenia produktów.
  • Dbałość o spełnianie standardów jakościowych.
  • Przestrzeganie zaleceń bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – inżynieria mechaniczna; mechanika i budowa maszyn; automatyka i robotyka; zarządzanie produkcją; automatyzacja produkcji.
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego i\lub niemieckiego, pozwalająca na swobodna komunikację.
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze spawania oraz formowania metali.
  • Wiedza z obszaru Lean Manufacturing.
  • Zaawansowana znajomość systemu ERP oraz MES.
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji.
  • Umiejętności zarządzania zespołem pracowników.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Szkolenia za granicą.
  • Realny wpływ na kształtowanie struktur firmy oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów w projekcie greenfield.
  • Wsparcie w zakresie relokacji.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca IT - ERP, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji