Kierownik Produkcji - branża spożywcza

HRK S.A.

Katowice i okolice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży FMCG, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Produkcji - branża spożywczaMiejsce pracy: Katowice i okolice

Zadania:

  • zarządzanie wydziałem produkcyjnym i zależnymi działami (planowanie, produkcja, magazyn) i podległymi zespołami
  • nadzór nad efektywnością produkcji
  • optymalizacja procesów produkcyjnych i organizacji zakładu produkcyjnego
  • wdrożenie procesów produkcyjnych i organizacji zakładu produkcyjnego
  • wdrożenie procesów jakościowych i nadzór nad nimi
  • ustalenie i przegląd budżetów w celu zarządzania kosztami (odpowiedzialność za P&L)
  • tworzenie oraz wdrożenie krótko i długoterminowych celów dla zespołu
  • planowanie i nadzorowanie zadań realizowanych w zakładzie pod kątem terminowości, jakości wykonania, racjonalnego wykorzystania materiałów, wyposażenia i zasobów ludzkich, prawidłowego obiegu dokumentów i informacji, przestrzegania procedur wewnątrzfirmowych i BHP

Wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika produkcji, zmiany lub kierownika zakładu w branży spożywczej
  • wiedza na temat procesów produkcyjnych i logistycznych
  • znajomość Lean Management
  • mile widziana znajomość systemów ERP
  • bardzo dobra znajomość MS Office ( Power Point i Excel)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Oferujemy:

  • perspektywę awansu w niedługim czasie na stanowisko Plant Managera
  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • wysoki standard pracy
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, oraz bonusów pracowniczych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.