KIEROWNIK Produkcji - branża spożywcza

STAFF Service Sp. z o.o.

Bielsko-Biała okolice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań i odpowiedzialności pracownika należeć będzie:
• całokształt działań związanych z produkcją zakładu, prawidłowe funkcjonowanie oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań,
• organizacja produkcji i odpowiedzialność za terminowe wykonywanie zadań planowanych do realizacji
• dobór personelu produkcyjnego, technicznego i administracyjnego oraz jego właściwe wykorzystanie
• odpowiedzialność za planowanie materiałowe i planowanie procesów produkcyjnych w celu terminowej i jakościowej realizacji zamówień klientów
• optymalna gospodarka środkami produkcji
• nadzór i odpowiedzialność za jakość produkcji, przestrzeganie norm jakościowych, wymogów dokumentacji technicznej oraz standaryzacji pracy
• prowadzenie programu ciągłej redukcji kosztów w zarządzanym obszarze
• organizacja stanowisk pracy zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, odpowiedzialność za stan środków ochrony indywidualnej oraz ich stosowanie
• rozwijanie i utrzymywanie skutecznej organizacji poprzez selekcję, szkolenia i motywację załogi oraz ustalanie wymogów w zakresie personelu
• egzekwowanie przestrzegania przez pracowników przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania

Poszukiwani kandydaci to osoby, które:
• mają wykształcenie wyższe (zarządzanie, technologia)
• mają co najmniej roczne doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
• posiadają umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi i kapitałem ludzkim
• mają dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne, analityczne oraz interpersonalne

Prezentacja firmy

STAFF Service Sp. z o.o. - agencja zatrudnienia z ponad 15-letnim doświ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca