Kierownik produkcji (branża meblowa)

Adecco Poland Sp. z o.o.

lubuskie, lubuskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska:

  • Planowanie i koordynacja pracy zespołu pracowników produkcji ( ok. 30 pracowników),
  • Odpowiedzialność za realizację zleceń produkcyjnych i bieżącą kontrolę jakości,
  • Nadzorowanie działań w ramach logistyki wewnętrznej i zewnętrznej,
  • Wdrażanie optymalizacji technologicznych oraz produkcyjnych,
  • Organizacja, standaryzacja i kontrola procesów.

Oczekiwania pracodawcy:

  • Min. 5 lat doświadczenia w firmie produkcyjnej z branży meblarskiej i bardzo dobra znajomość technologii produkcji mebli - wymóg konieczny,
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku lidera / kierownika,
  • Ugruntowane kompetencje liderskie, organizacyjne i planistyczne,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, ale nie jest to warunek konieczny.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę stałą bądź w formie B2B (do wyboru) w firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, wchodzącej na rynki europejskie,
  • Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w nowej hali produkcyjnej (nowoczesny budynek, komfortowe zaplecze biurowo-socjalne, najwyższej jakości maszyny i narzędzia pracy),
  • Systematyczne szkolenia,
  • Pakiet relokacyjny.

Oferta dotyczy pracy stałej (zatrudnienie bezpośrednie). Rekrutacja w pierwszych etapach odbywa się zdalnie.

Numer referencyjny: KPM/LUB/07.21
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.