Kierownik produkcji - Automotive Tier1

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie związana z zarządzaniem działem produkcji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest globalna firma, działająca w branży automotive TIER1. W związku z dalszym rozwojem organizacji, poszukujemy doświadczonych i ambitnych kandydatów na stanowisko Kierownika Produkcji, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie ponad 200-osobowym zespołem w zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym na Śląsku

Opis stanowiska

  • Planowanie i kontrola pracy zespołu,
  • Opracowywanie, wdrażanie oraz aktualizacja instrukcji pracy i instrukcji BHP,
  • Nadzorowanie procesu ocen pracowniczych,
  • Planowanie optymalizacji zatrudnienia i rekrutacja nowych pracowników,
  • Zapewnienie odpowiednich warunków współpracy i relacji pomiędzy pracownikami;
  • Realizacja planów produkcyjnych,
  • Osiąganie zakładanych wskaźników produkcyjnych - KPI,
  • Nadzór nad kosztami produkcji,
  • Ciągłe doskonalenie procesów,
  • Nadzór nad eksploatacją oraz utrzymaniem w sprawności technicznej urządzeń produkcyjnych i infrastruktury;
  • Bieżący monitoring czynników środowiskowych w Dziale,
  • Przestrzeganie zaleceń zawartych w procedurach i instrukcjach SZŚ,
  • Zgłaszanie i opracowywanie udoskonaleń w obowiązujących instrukcjach ZSZ ISO 14001.

Profil kandydata

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu dużym obszarem produkcyjnym w branży automotive,
  • Znajomość zasad zarządzania jakością,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Zorientowanie na bezpieczeństwo i jakość,
  • Podejmowanie decyzji, komunikatywność,
  • Umiejętność sterowania rozwojem własnym i pracowników,
  • Wykształcenie wyższe techniczne

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie karty Multisport,
  • Dofinansowanie studiów wyższych i podyplomowych,
  • Pakiet szkoleń indywidualnie dobrany do zakresu zadań na stanowisku oraz wymaganych kompetencji,
  • Wdrożenie i szkolenie niezbędne do płynnego i bezpiecznego wykonywania zadań.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page