Kierownik Produkcj - Producentów Artykułów Promocyjnych

Michael Page

Malopolskie, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za codzienne zarządzanie działem produkcyjnym i głównymi zadaniami operacyjnymi, w celu osiągnięcia i utrzymania najniższych kosztów wraz z najwyższą jakości oraz utrzymanie wymaganych warunków dostaw dla dedykowanego obszaru.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera działającego w branży produkcji artykułów promocyjnych (dystrybucji i druku) w związku z rozwojem strategicznego zakładu poszukujemy ambitnych osób na stanowisko Kierownika Produkcji. Osoba na tym stanowisku będzie kluczowym członkiem lokalnego Management team-u podlegającego bezpośrednio Dyrektorowi Operacyjnemu.

Opis stanowiska

  • Rozwijanie i ustalanie celów i zadań operacyjne dla określonych obszarów produkcji
  • Określenie, przegląd i ocena wskaźniki KPI dla odpowiednich obszarów
  • Koordynowanie pracy produkcji z innymi grupami takimi jak Planowanie i Dystrybucja
  • Rozwijanie kultury ciągłego doskonalenia w dziale operacyjnym, wdrażanie działań opartych o Lean
  • Przewidywanie kosztów operacyjnych działu oraz bezpośrednio przygotowanie budżetów
  • Rozwijanie poprzez coaching i mentoring dla liderów produkcji (Mistrzów Produkcji, Brygadzistów)
  • Współpraca z innymi liderami przy ustalaniu strategicznych planów i celów dla zarządzanego obszaru
  • Szeregowanie pod względem ważności planów produkcyjnych opartych o wprowadzeniu produktu, wydajności narzędzi i dostarczonych materiałów, zgodnie z wymaganiami klienta

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Managerskim w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych
  • Wiedza praktyczna w zakresie wdrażania i rozwoju narzędzi Lean Manufacturing
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość nowoczesnych metod i trendów w zakresie zarządzania procesami produkcji i jakością
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Dojrzałość biznesowa oraz umiejętność strategicznego myślenia

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w organizacji będącej liderem rynku o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • Możliwość wpływu na decyzje strategiczne organizacji w ramach zarządzanego obszaru
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Malopolskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page