Kierownik Pracowni Projektowej

HRK S.A.

Wroclaw, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest znany, wrocławski deweloper mieszkaniowy, ceniony za jakość swoich inwestycji oraz ich wykonanie.

Z związku z rozwojem biura projektowego, z sukcesem prowadzonego przez naszego Klienta od 1986 roku, firma chce zatrudnić osobę na stanowisko:

Kierownik Pracowni ProjektowejMiejsce pracy: Wroclaw

Zadania:

  • Koordynacja i nadzór pracy 50-oosobowego zespołu (ustalanie zakresu obowiązków, kompetencji i odpowiedzialności) oraz zewnetrznych biur projektowych współpracujących z firmą,
  • Zarządzanie procesem projektowym,
  • Odpowiedzialność za terminową realizację projektów,
  • Opracowywanie projektów i ich wycen,
  • Techniczne przygotowywanie ofert,
  • Stała współpraca z działem wykonawczym.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane u dewelopera mieszkaniowego),
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużą grupa osób,
  • Dobra znajomość specyfiki pracy pracowni projektowej i Architektów (umiejętność czytania projektów, znajomosć prawa budowlanego, programów projektowych i graficznych),
  • Wykształcenie wyższe (Architektura, Projektowanie),
  • Znajomość metod i narzędzi w zakresie organizacji pracy i ich optymalne wykorzystanie,
  • Doskonała znajomość MS Office i umiejętność jego praktycznego wykorzystania,
  • Dobra znajomość jezyka angielskiego (min. B2),
  • Wysoka kultura osobista,
  • Samodzielność i kreatywność,
  • Otwartość w stosunku do współpracowników i umiejętność zbudowania z nimi dobrej relacji opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu,
  • Konsekwencja w działaniu,
  • Umiejętność przekonywania i egzekwowania zadań,
  • Nastawienie na ludzi i ich rozwój w zakresie organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w znanej Grupie Kapitałowej,
  • Dużą swobodę działania,
  • Bardzo dobre warunku zatrudnienia: umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe i premiowe, benefity, szkolenia itp.
  • Podległość bezpośrednio do Prezesa Zarządu i Jego bieżące wsparcie,
  • Wszelkie, niezbędne narzędzia pracy.
  • Pracę wśród pasjonatów projektowania, tworzących wyjątkową atmosferę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.