Trakcja PRKiI S.A.
Wizję zmieniamy w rzeczywistość
Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z dalszym rozwojem i pozyskanymi nowymi kontraktami poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik pociągu gospodarczego

Opis stanowiska

  • Obsługa pociągów roboczych.
  • Zamykanie i otwieranie szlaków.
  • Wyjazdy składami roboczymi na zamknięte tory.
  • Prace manewrowe.
  • Formowanie składów roboczych
  • Dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Wymagania

  • Uprawnienia kierownika pociągu gospodarczego i roboczego – warunek konieczny.
  • Ogólna znajomość budowy i zasad działania pojazdów kolejowych.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania.
  • Zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (min. ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta multisport).
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.