Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2731

Obowiązki:

Planowanie realizacji procesu produkcyjnego.
Nadzór nad łańcuchem dostaw ( materiały, półprodukty, towary).
Zarządzanie zespołem pracowników.
Zarządzanie przepływami materiałowymi wewnętrznymi i zewnętrznymi.
Analiza, rozwój i ciągła optymalizacja organizacji i procesów logistycznych.
Identyfikacja i wdrażanie środków doskonalących, zwłaszcza w zakresie efektywności i jakości logistyki.
Planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących przebieg procesów logistycznych (lean management/MTO/MTS/Kanban,...)
Optymalizacja przestrzeni magazynowej.
Organizacja inwentaryzacji rocznych i okresowych.
Wsparcie działów produkcji oraz sprzedaży w realizacji wyznaczonych celów.
Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów logistycznych (magazynowanie, dystrybucja do klienta, transport własny i obcy).
Stałe monitorowanie i analizowanie wskaźników jakościowych i efektywnościowych w magazynie.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: LOGISTYKA

Pozostałe wymagania:

  • KOMPETENCJE ZAWODOWE: Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze zarządzania logistyką w firmie produkcyjnej. Znajomość zasad lean management oraz umiejętność wprowadzania ich do organizacji. Wykształcenie wyższe o kierunku logistyka lub technicznym. Przynajmniej 5 lata doświadczenia w logistyce magazynowej, logistyce produkcyjnej. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Umiejętność komunikacji i współpracy na różnych poziomach organizacji. Analityczne myślenie. Proaktywność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów. Umiejętność budowania i motywowania zespołu. Dobra znajomość pakietu MS Office.

Miejsce pracy: ALEJA JANA PAWŁA II 11, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 5

Wymagane dokumenty: CV NA MAILA: j.milas@igloocar.pl, SKIEROWANIE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.igloocar.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy