Kierownik Planowania Produkcji

Orban Consulting

województwo lubuskie, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Zadania

- Planowanie produkcji (tworzenie głównego harmonogramu produkcji i
szczegółowych planów dla poszczególnych etapów produkcji aż do produktu
końcowego)
- Monitoring i analiza wyznaczonych wskaźników KPI
- Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań do procesów planowania produkcji oraz
optymalizacja istniejących procesów
- Monitoring poziomu zapasów materiałów produkcyjnych
- Podejmowanie działań eliminujących zakłócenia w realizacji planu produkcyjnego
- Zarządzanie podległym zespołem
- Współpraca z innymi zespołami w celu udoskonalania procesów planistycznych

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (inżynieria produkcji, ekonomia, inżynieria przemysłowa,
inżynieria mechaniczna, zarządzanie łańcuchem dostaw lub podobne)
- Co najmniej 5 - letnie doświadczenie zawodowe w zakresie planowania produkcji
- Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel oraz systemu Baan IV (lub podobnego
systemu ERP)
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- Biegła znajomość języka niemieckiego, dobra znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Kluczową kompetencją Orban Consulting Naszą usprawnianie działania i or... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Motoryzacja / Automotive