Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
- organizacja i nadzór nad procesami magazynowymi,
- zarządzanie podległym zespołem ( około 20 osób) oraz delegowanie i kontrola zadań,
- współpraca oraz terminowe wykonywanie zadań powierzonych przez przełożonego,
- współpraca z innymi działami firmy,
- nadzorowanie procesu dostaw i realizacji wysyłek surowców wtórnych,
- odpowiedzialność za właściwe oznakowanie, składowanie surowców,
- nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i PPOŻ,

Wymagania

Wymagania:
- wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
- zdolności analityczne, systematyczność, dokładność, sumienność
- bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu,
- doświadczenie na stanowisku kierownika magazynu będzie dodatkowym atutem,

Prezentacja firmy

Reko od 6 lat działa w sektorze B2B jako podmiot zapewniający pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie