Kierownik Placówki

Klient infoPraca.pl

Mikołów, śląskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Mikołów

Nasz Klient, firma z długoletnią tradycją i doświadczeniem w branży finansowej, poszukuje do jednego ze swoich oddziałów - Kierownika. Jeśli jesteś osobą, która lubi wyzwania, świetnie sprawdza się w roli Lidera oraz potrafi zjednać sobie zespół pracowników, przy jednoczesnej realizacji celów sprzedażowych, to zapraszamy Cię do złożenia swojego CV.

Nie czekaj, to my czekamy na Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • osiąganie uzgodnionych celów biznesowych,
  • podejmowanie lokalnych działań marketingowych,
  • tworzenie motywującej atmosfery pracy,
  • mobilizowanie zespołu do poszukiwania nieszablonowych rozwiązań w realizacji codziennych zadań,
  • udział w spotkaniach z Dyrekcją.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, zarządzanie, finanse),
  • min. 2-letnie doświadczenie sprzedaży w oddziale banku (w tym 1,5 rok na stanowisku kierowniczym),
  • wiedza na temat kredytów detalicznych i usług finansowych,
  • umiejętność budowania i podtrzymywania trwałych relacji z klientem,
  • wiedza i umiejętności z zakresu zarządzania zespołem sprzedażowym,
  • umiejętność motywowania podległego zespołu,
  • samodzielność i zorientowanie na realizację założonych celów.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • szkolenie wstępne sfinansowane przez Pracodawcę, za które otrzymasz wynagrodzenie,
  • rozbudowany pakiet szkoleń, dających możliwość rozwoju Twoich kompetencji,
  • dofinansowanie karty MultiSport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • udział w systemie premiowym, dzięki któremu podwyższysz swoje zarobki.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.