Opis stanowiska pracy

• organizacja pracy ośrodka terapeutycznego,
• nadzór pedagogiczny i merytoryczny nad prowadzoną placówką,
• szkolenie i superwizja zespołu,
• prowadzenie procesu rekomendacji terapeutycznych i przyjmowanie dzieci do ośrodka,
• udział w procesie diagnostycznym dzieci,
• prowadzenie wykładów i webinarów,
• reprezentowanie ośrodka na konferencjach,
• prowadzenie dokumentacji zgodnej ze standardami SOTIS i wymogami oświatowymi,
• prowadzenie spotkań klinicznych zespołu,
• współpraca z innymi ośrodkami SOTIS,
• współpraca z innymi specjalistami SOTIS,
• promocja ośrodka i budowanie relacji zewnętrznych.

Wymagania

• wyższego wykształcenia w zakresie psychologii lub pedagogiki specjalnej,
• przygotowania pedagogicznego,
• wykształcenie w zakresie HR lub zarządzania będzie dodatkowym atutem,
• doświadczenia w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu,
• doświadczenia w organizacji pracy placówki terapeutycznej, medycznej bądź oświatowej,
• wiedzy z zakresu potwierdzonych naukowo metod terapeutycznych dla dzieci z autyzmem,
• umiejętności nawiązywania kontaktu i relacji z dziećmi,
• umiejętności prowadzenia rozmów i współpracy z rodzicami,
• cierpliwości i szacunku do potrzeb dzieci i rodziców,
• płynnej znajomości języka angielskiego,
• umiejętności budowania zespołu,
• zdolności organizacyjnych,
• nienagannej kultury osobistej.

Oferujemy
• stabilną pracę w zespole specjalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• udział w ciekawym przedsięwzięciu ukierunkowanym na pomoc dzieciom z autyzmem,
• zatrudnienie na umowę o pracę,
• możliwość korzystania z prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
• system premiowy,
• rozwój merytoryczny w obszarze potwierdzonych naukowo technik terapeutycznych dla osób z autyzmem w modelu NPDC - szkolenia wewnętrzne, wsparcie merytoryczne, superwizję oraz możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych i konferencjach.

Dołącz do naszego Zespołu!

Prezentacja firmy

Centrum Terapii Autyzmu SOTIS to wiodąca placówka w Polsce zajmująca się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia