IDL

Kierownik Operacyjny

Od: IDL
Miejsce pracy: Czarna Białostocka

IDL to przedsiębiorstwo działające od kilku lat na terenie Podlaskiego Parku Przemysłowego. Specjalizujemy się w sortowaniu odzieży używanej oraz jej eksporcie na rynki afrykańskie, azjatyckie oraz do krajów Europy Zachodniej. Od początku naszego istnienia stawiamy sobie ambitne cele, które osiągamy m. in. dzięki wysokim standardom naszej pracy oraz wyjątkowej załodze.

W związku z prężnym rozwojem naszej działalności poszukujemy doświadczonej, zmotywowanej oraz nastawionej na długoterminową współpracę osoby, która chciałaby wspólnie z kilkudziesięcioosobowym zespołem budować wartość naszej Firmy, na stanowisku Kierownika Operacyjnego.

Miejsce pracy / siedziba Firmy: Czarna Białostocka

Zadania:

  • bieżące zarządzanie Firmą: planowanie i koordynowanie pracy, monitorowanie wyników poszczególnych zespołów i całej Firmy
  • nadzór nad wynikami finansowymi Firmy oraz wdrażanie rozwiązań podnoszących efektywność jej działania
  • realizacja aktualnej strategii firmy i współtworzenie planów na kolejne okresy
  • budowanie wizerunku Firmy
  • współpraca z zewnętrznymi partnerami biznesowymi Firmy w Polsce i za granicą
  • rozwijanie działalności Firmy i wdrażanie nowych projektów.

Oczekiwania:

  • wysokie kompetencje managerskie, pozwalające na skuteczne organizowanie pracy w Firmie, realizację procesów rekrutacyjnych oraz budowanie długoterminowych i partnerskich relacji z zespołem i w zespole – wymagane minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim (z podległym bezpośrednio zespołem) w branży produkcyjnej
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • wysokie umiejętności analityczne
  • determinacja w realizacji zadań i celów (w tym także samodzielność w działaniu, gotowość do zdobywania i rozwijania nowych kwalifikacji, łatwość przyswajania wiedzy, elastyczność w działaniu)
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Oferujemy:

  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej częścią międzynarodowej Grupy
  • możliwość rozwijania swoich kompetencji managerskich
  • udział w ciekawych projektach związanych z dynamicznym rozwojem Firmy
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłane CV wraz z listem motywacyjnym poprzez opcję „Aplikuj”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.