Kierownik operacyjny ds. stacji LOTOS

LOTOS Paliwa Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

LOTOS Paliwa Sp. z o.o. jest jedną ze spółek, należących do Grupy Kapitałowej Grupa LOTOS S.A. Główny zakres działalności spółki to rozwój sieci sprzedaży paliw, poprzez które swoje zakupy realizują klienci indywidualni oraz flotowi. LOTOS Paliwa Sp. z o.o. to lider i dostawca najwyższej jakości produktów, zapewniający swoim klientom profesjonalną obsługę, działający w poczuciu odpowiedzialności za środowisko i gwarantujący pracownikom optymalne warunki do pracy i rozwoju osobistego.

Obecnie LOTOS Paliwa Sp. z o.o. w ramach rekrutacji wewnętrznej i zewnętrznej poszukuje kandydatów, w ramach umowy o pracę, na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Numer referencyjny: 24/LP/17

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe,
  • wiedza z zakresu zarządzania sprzedażą oraz operacyjnego zarządzania zespołem,
  • minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży, w tym na stanowisku kierowniczym,
  • znajomość branży handlu detalicznego i sprzedaży sieciowej,
  • znajomość technik negocjacyjnych i motywacyjnych,
  • obsługa programów komputerowych w ramach pakietu MS Office,
  • umiejętność szybkiego działania i efektywnej organizacji własnej pracy,
  • komunikatywność, dyspozycyjność,
  • zdolności analityczne,
  • prawo jazdy kat. B.

PODSTAWOWE ZADANIA

  • zarządzanie stacjami w podległym obszarze,
  • nadzorowanie i koordynowanie prac związanych z utrzymaniem najwyższej jakości standardów operacyjnych charakterystycznych dla stacji LOTOS,
  • realizacja zadań dotyczących bezpiecznego funkcjonowania stacji w podległym regionie.

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy – samochód służbowy, telefon, laptop, tablet
  • atrakcyjny pakiet socjalny m.in. opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacanym przez pracodawcę,
  • karta pracownicza LOTOS Biznes (rabat na paliwo i wybrane towary z oferty stacji),
  • możliwość nabycia i rozwoju umiejętności zawodowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.