Opis stanowiska pracy

CO MIAŁBYŚ ROBIĆ?

- Organizacja zakresu pracy oraz nadzorowanie pracy podległych pracowników

- Dbanie o utrzymanie właściwego poziomu jakości i

- Analizowanie poziomu wydajności w podległych obszarach

- Reprezentacja firmy w kontaktach z kontrahentem

- Komunikacja pomiędzy oddziałem a centralą firmy

Wymagania

OCZEKIWANIA

- Min. 4 lata doświadczenia na stanowisku o podobnym charakterze pracy

- Umiejętność zarządzania zespołem pracowników

- Umiejętność analitycznego myślenia

- Znajomość narzędzi Lean Management

- Decyzyjność, dyspozycyjność, komunikatywność

- Gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

OFERUJEMY:

- Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Prywatną opiekę medyczną z dostępem do wielu specjalistów, świadczeń rehabilitacyjnych i domowych wizyt lekarskich

- Kartę FITPROFIT lub FITSPORT

- Bony i paczki świąteczne; konkursy z nagrodami

- Szkolenia i możliwość doskonalenia posiadanych umiejętności

Seito Polska jest najszybciej rozwijającym się dostawcą outsourcingu procesów... logistycznych i okołoprodukcyjnych.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w dostarczaniu kompleksowych usług w ramach obsługi procesów logistycznych i produkcyjnych. Dzięki dostępowi do najnowszych osiągnięć technologicznych oraz wdrożeniu nowoczesnych metod zarządzania opartych na filozofii Lean Management, Seito Polska cieszy się zaufaniem największych światowych koncernów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja biurowa , Praca Kadra zarządzająca , Praca Logistyka