IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Kierownik Oddziału

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania / obowiązki:

  • realizacja strategii firmy w powierzonym oddziale poprzez efektywne zarządzanie, motywowanie i planowanie pracy podległego zespołu
  • odpowiedzialność za oddział pod kątem administracyjno-organizacyjnym przy zachowaniu obowiązujących w firmie standardów
  • efektywna realizacja celów sprzedażowych
  • bieżące raportowanie wyników pracy oddziału
  • monitorowanie działań konkurencji

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie nastawionej na swoich pracowników
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjny system premiowy
  • pakiet licznych benefitów i szkoleń

Oczekiwania:

  • doświadczenie w zarządzaniu oddziałem oraz zespołem handlowym
  • doświadczenie w pracy w sprzedaży i współpracy z Klientami
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w branży budowlanej lub rentalowej będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, analityczne, dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • samodzielność, elastyczność

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.