MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Spółka z o.o.
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe.

Kierownik Oddziału Wrocław

Miejsce pracy: Legnica, 59-220

Firma MR JOB powstała w 2009 roku. Zajmujemy się rekrutacją pracowników z Ukrainy i Polski, na stanowiska produkcyjne oraz magazynowe do naszych klientów na terenie Polski. Specjalizujemy się również w delegowaniu pracowników z Polski do pracy na terenie Niemiec oraz Norwegii. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań umożliwiających sprawną rekrutację, pozwalającą tym samym zrealizować zapotrzebowanie kadrowe naszych klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe związane z rekrutacją.

Rekrutacją pracowników z Ukrainy zajmujemy się od 2014 roku. Dzięki naszemu doświadczeniu realizowany przez nas model rekrutacji, zapewnia skuteczność, pełną legalność i bezpieczeństwo dla wszystkich stron.

Obecnie do naszego oddziału we Wrocławiu, odpowiedzialnego za rekrutację pracowników z Polski oraz Ukrainy dla klientów zlokalizowanych we Wrocławiu oraz okolicy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Codzienne zadania:

- realizacja zamówień na pracowników tymczasowych od obecnych oraz nowych Klientów
- prowadzenie oraz zarządzanie procesem rekrutacji pracowników z Polski oraz z Ukrainy
- nadzór nad poprawnością zawieranych umów w szczególności dotyczącej legalności pobytu oraz pracy cudzoziemców.
- budowa oraz zarządzanie, zespołem składającego się z Rekruterów obsługujących rynek Polski, Rekruterów obsługujących rynek Ukraiński oraz asystentów wsparcia sprzedaży usług pracy tymczasowe ( do 10 osób)
- zarządzanie sprzedażą usług pracy tymczasowej na terenie Dolnego śląska
udział w spotkaniach z nowymi Klientami zainteresowanymi współpracą
budowanie długofalowych relacji z nowymi klientami
- tworzenie i realizację planu operacyjnego oddziału

Oferujemy:

-praca na samodzielnym stanowisku
-pełne zarządzanie oddziału firmy (zespołem, budżetem, kontaktem z klientami)
-bardzo atrakcyjny system premiowy (% od wypracowanego dochodu oddziału)
-samochód służbowy
-laptop, telefon i kartę Multisport
-szkolenia managerskie i rozwojowe

Szukamy osoby, która posiada doświadczenie w:
-zarządzaniu lub koordynacji zespołu pracowników
-sprzedaży oraz budowaniu relacji z klientami
-działach HR zajmujących się rekrutacjami pracowników lub wiedzę na temat: rekrutacji, pracy tymczasowej, legalizacji pracy cudzoziemców
-ma prawo jazdy kat. B oraz wykształcenie wyższe
-jest odpowiedziana, ambitna, samodzielna
-mile widziana będzie znajomość zasad pozyskania i rekrutacji pracowników z Ukrainy oraz zasady legalizacji ich pobytu i pracy – mile widziane