Kierownik oddziału TSL - Warszawa

SPRING PROFESSIONAL

00-844 Warszawa, mazowieckie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: 00-844 Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zbudowanie i kierowanie warszawskim oddziałem firmy specjalizującej się w spedycji miedzynarodowej FTL (firma posiada obecnie około 10 oddziałów w kraju i zagranicą);
  • Zrekrutowanie i zarządzanie podległym zespołem składającym się ze Spedytorów i Administratorów;
  • Odpowiedzialność za wynik finansowy oddziału oraz optymalizację kosztów;
  • Rozwijanie oddziału oraz rozwój kontaktów biznesowych;
  • Prowadzenie spotkań z klientami oddziału;
  • Bezpośrednie raportowanie do Dyrektora;
  • Branie czynnego udziału w negocjacjach handlowych.

Oczekiwania:

  • Znajomość branży TSL ze szczególnym uwzglednieniem produktu drogowego FTL (warunek konieczny);
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami w transporcie drogowym;
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem;
  • Znajomość rynku przewoźników i klientów;
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu oddziału;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Biegła obsługa MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy i bycie częścią naprawdę zgranego zespołu;
  • Możliwość budowania od podstaw nowej struktury;
  • Stabilne zatrudnienia u renomowanego pracodawcy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia);
  • Pakiet szkoleń zawodowych;
  • Gruntowne wdrożenie do pracy w firmie;
  • Pozafinansowe dodatki.
  • Osoby zainteresow