Kierownik Oddziału – doświadczenie w sprzedaży B2B

Agencja Zatrudnienia KS Service

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Do zespołu otwartych ludzi z pasją poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Oddziału w województwie kujawsko-pomorskim. Specjalizujemy się w tworzeniu systemów zabezpieczeń i jesteśmy liderem w swoim fachu. Zapraszamy do współpracy - razem możemy więcej!

Dołączając do nas zyskujesz:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie oparte na solidnej podstawie
  • bogaty system premiowy nawet 25-30% wynagrodzenia zasadniczego
  • narzędzia do pracy - komputer, telefon oraz samochód z możliwością wykorzystywania również do celów prywatnych
  • ubezpieczenie grupowe
  • stały rozwój kompetencji - szkolenia wyjazdowe i wewnętrzne

Twoje przyszłe zadania:

  • rozwój współpracy z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • efektywna realizacja planu sprzedażowego
  • zarządzanie i organizacja pracy dwuosobowego zespołu
  • współodpowiedzialność za magazyn podręczny

 Oczekujemy od Ciebie:

  • min. 3 lat doświadczenia z zakresu sprzedaży B2B
  • wykształcenia średniego lub wyższego - mile widziane techniczne
  • gotowości do pracy w terenie oraz prawa jazdy kat. B
  • obsługi komputera i pakietu MS Office
  • nastawienia na realizację celów i rozwój

Zostań członkiem naszego zespołu i miej realny wpływ na rozwój firmy!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.