Kierownik Oddziału Agencji Zatrudnienia, Wrocław

Euworkpower Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja zatrudnienia Euworkpower Sp. z o.o. o numerze ewidencyjnym 21957, zatrudni pracownika na stanowisko: Kierownik Oddziału Agencji Zatrudnienia, do biura zlokalizowanego na terenie Wrocławia.

Zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie klientów na terenie kraju i nawiązywanie trwałych relacji biznesowych w zakresie usług agencyjnych
• Sporządzanie i prezentowanie ofert handlowych
• Negocjacje warunków współpracy z klientami zgodnie z polityką handlową firmy
• Tworzenie i realizowanie założeń sprzedażowych
• Nadzorowanie działań związanych z realizacją projektów
• Analiza rynku pracy oraz konkurencji
• Budowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy jako Pracodawcy na rynku pracy oraz wśród klientów.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe
• Fachowa wiedza z dziedziny funkcjonowania Agencji Pracy Tymczasowej/ Agencji Pośrednictwa Pracy, na terenie Polski
• Znajomość przepisów i zasad delegowania pracowników tymczasowych do krajów UE
• Umiejętność planowania działań handlowych, bezpośredniego docierania do klientów i zarządzania relacjami z kluczowymi klientami
• Umiejętność pracy zarówno samodzielnie jaki i w zespole
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• Mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Komunikatywna znajomość jednego z języków obcych – angielskiego lub/i niemieckiego.

Nasza oferta:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• Przyjazna atmosfera pracy
• Duża swoboda w realizacji zadań

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji.
Administrator danych jest Euworkpower Sp. z o.o.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja