Kierownik Oddzału air&sea

Logart

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za założenie i rozwój oddziału we Wrocławiu. Do głównych zadań należeć będzie:

• Prowadzenie działań handlowych i rozwój firmy w obszarach transportu lotniczego i morskiego

• Planowanie i realizowanie założeń budżetowych

• Zbudowanie kilkuosobowego zespołu i koordynacja jego pracy

• Współpraca z oddziałem w Warszawie

• Zapewnienie wysokiej jakości usług naszym Kontrahentom

• Budowanie trwałych relacji i współpraca z obecnymi i przyszłymi partnerami firmy

Wymagania

• Doświadczenie na stanowiskach związanych z rozwojem biznesu w zakresie transportu lotniczego lub morskiego

• Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu

• Dobra organizacja czasu pracy i umiejętność planowania zadań

• Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie

• Nastawienie na kreowanie pozytywnej atmosfery w zespole

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców