Kierownik Ochrony Obiektu

Dussmann

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

Kontrola oraz zapewnienie bezpieczeństwa na terenie podległych obiektów,
Zarządzanie ekipą ochrony,
Nadzór nad gospodarką powierzonego mienia.

Wymagania

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na obiektach biurowych klasy A,
Znajomość systemów kontroli dostępu, obsługi centrali pożarowych, telewizji przemysłowej,
Umiejętność kierowania zespołem pracowników,
Biegła obsługa komputera, znajomość programów Word i Excel.
Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę,
Szkolenia i pakiety medyczne,
Przyjazną atmosferę pracy wśród załogi, wsparcie i pomoc podczas przejmowania nowych obowiązków.

Prezentacja firmy

Dussmann Polska Sp. z.o.o.Integrated Facility ManagementW Polsce ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do końca 2018
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ochrona, Praca Kadra zarządzająca