Kierownik Obszaru Produkcyjnego - branża papiernicza

Hays Poland

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Hays Poland

Dąbrowa Górnicza
NR REF.: 1154355

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży papierniczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Obszaru Produkcyjnego. Nowo wybudowany zakład z nowoczesnym parkiem maszynowym zlokalizowany jest w Dąbrowie Górniczej. Jednym z elementów podjęcia współpracy na tym stanowisku jest czasową relokacja ( okres 3 miesięcy) w okolice Poznania. Nasz Klient zapewnia wówczas zakwaterowanie oraz dodatek relokacyjny.

Zadania:

  • Zarządzanie podległym zespołem ( ok 60 osób) w ramach obszaru produkcyjnego, a także odpowiedzialność za wyniki działu.
  • Realizacja planów produkcyjnych.
  • Przestrzeganie przepisów prawnych dotyczących BHP i budowanie kultury bezpieczeństwa w zakładzie.
  • Nadzór nad rozwiązywaniem problemów jakościowych na swoim obszarze.
  • Monitorowanie zużycia surowców, mediów i materiałów, podejmowanie działań korygujących.
  • Aktywne uczestnictwo w programach usprawnień, 5S i innych, usprawniających procesy, podnoszących bezpieczeństwo i ergonomię w obszarach, redukujących straty.
  • Raportowanie wyników do Dyrektora Zakładu.
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane w branży papierniczej)
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, oraz wielopoziomową strukturą
  • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Sumienność, odpowiedzialność i szybkość działania
  • Znajomość Lean Management oraz praktyczna znajomość oprogramowania typu ERP

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -
  • System premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bogaty pakiet socjalny (np. dofinansowanie do świąt)
  • Program rekomendacji dla pracowników
  • Przyjazną atmosferę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy