Kierownik obszaru produkcji (automotive)

Trenkwalder

Wrocław, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • codzienne zarządzanie 30-osobowym zespołem,
  • nadzorowanie pracy na czternastu maszynach związanych z obróbką metalu,
  • kontrolowanie procesu produkcji i dbałość o jego bezpieczeństwo (właściwe używanie maszyn, przestrzeganie przepisów BHP),
  • rozwiązywanie problemów technicznych i personalnych,
  • motywowanie i rozwój pracowników,
  • optymalizacja czasu pracy,
  • raportowanie bezpośrednio do dyrektora zarządzającego.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowane kierunki związane z mechaniką maszyn i obróbką metalu,
  • 3-letnie doświadczenie w obszarze produkcji na stanowisku kierowniczym,
  • wiedza techniczna z zakresu obróbki metalu,
  • doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B1,
  • znajomość zasad Lean Manufacturing,
  • samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy:
  • samodzielne i pełne wyzwań stanowisko,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szybką decyzyjność i elastyczność w codziennej pracy,
  • zachowany klimat firmy rodzinnej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy