Kierownik Obsługi Klienta

eLingwista

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, będziesz odpowiedzialny za:

  • planowanie i sprzedaż kursów językowych,
  • kierowanie zespołem koordynatorów ds. obsługi klienta,
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych,
  • nadzór nad prawidłowością procesów wewnętrznych,
  • udział w procesie rekrutacji nowych pracowników,
  • obsługę klienta indywidualnego oraz biznesowego, w tym:
  1. zapytań mailowych i telefonicznych,
  2. wprowadzanie danych klienta oraz dbanie o poprawny obieg korespondencji,
  3. czuwanie nad aktualnymi harmonogramami klientów,
  4. wsparcie w procesie obsłudze reklamacji,
  5. podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

Czego oczekujemy :

  • min. 2 letniego doświadczenia na stanowisku kierownika biura lub kierowania zespołem,
  • dobrej znajomości obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office,
  • dostępności 40 godzin tygodniowo (praca zmianowa pn-pt godz. 9-17 i 12-20),
  • umiejętności miękkich i zdolności komunikacji z zespołem,
  • znajomości metod zarządzania komunikacją z klientem,
  • komunikatywności, punktualności,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • doświadczenie w zakresie pracy z klientem i sprzedaży.

Co oferujemy w zamian:

  • praca od poniedziałku do piątku,
  • możliwość rozwoju zawodowego kierowaniu zespołem i obsłudze klienta,
  • elastyczne godziny pracy
  • realny wpływ na rozwój firmy i możliwości dalszego awansu z tym związane,
  • młody, energiczny zespół gotowy do pomocy,
  • szkolenie wdrażające w obowiązki,
  • benefity dla pracowników,
  • premie uzależnione od wyników,
  • wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia.

Prezentacja firmy

Szkoła językowa eLingwista jako jedna z pierwszych w Polsce od 2009 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Kadra zarządzająca