Gegenbauer Polska Sp. z o.o.

Firma Gegenbauer Polska Sp. z o.o. zatrudni od zaraz pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK OBIEKTU

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Nadzór nad eksploatacją, konserwacjami oraz remontami urządzeń elektrycznych, energetycznych oraz automatyki,
  • Opracowywanie harmonogramu prac,
  • Kalkulacja kosztów inwestycji, kontrolowanie i aktualizowanie budżetu,
  • Kontrola nad dokumentacją – przeglądami budowlanymi, gwarancjami, zezwoleniami,
  • Monitorowanie prac i wsparcie merytoryczne pracowników,
  • Kontrola przepływu faktur,
  • Raportowanie,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika, elektrotechnika, automatyka
  • Znajomość maszyn, systemów i urządzeń elektroenergetycznych,
  • Doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą techniczną obiektów przemysłowych, biurowych lub handlowych,
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem i zorientowanie na potrzeby klienta,
  • Znajomość zagadnień BHP,
  • Uprawnienia SEP,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Podstawowa znajomość zagadnień ekonomicznych.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Dobre warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego PZU, ZFŚS).
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku:
Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.