Patrol Group _Sp.z o.o. Sp. k-a
Patrol Group jest liderem branży DIY. Jako firma jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat, obsługujemy klientów w całej Europie i wchodzimy na rynek amerykański i azjatycki.

Tworzymy wyjątkowe produkty z tworzyw sztucznych (skrzynki narzędziowe, pojemniki magazynowe, akcesoria ogrodowe i wiele innych), które wspierają zarówno profesjonalistów, jak i amatorów w ich pracy oraz hobby na całym świecie.

Zatrudniając się w Patrol Group, staniesz się częścią organizacji będącej w fazie dynamicznego wzrostu, ułatwiającej pracownikom profesjonalny rozwój, dającej im możliwość realnego wpływu na działalność biznesową firmy oraz wspierającej innowacje.

Obecnie do zespołu poszukujemy osoby, która będzie zarządzać naszą narzędziownią na stanowisku:

Kierownik Narzędziowni

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem pracowników
  • zarządzanie i organizowanie procesem wytwarzania form wtryskowych od projektu do wykonania i wdrożenia do produkcji
  • wprowadzanie korekt wymiarowych w zależności od skurczów tworzywa i funkcjonalności wyrobu finalnego
  • weryfikacja dokumentacji technicznej, analiza technologiczności konstrukcji
  • nadzór nad maszynami i urządzeniami biorącymi udział w procesie technologicznym, wytwarzania form wtryskowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (elektrotechnika, automatyka, budowa maszyn lub pokrewne)
  • staż kierowania zespołem narzędziowni ok. 10 lat (na stanowisku kierowniczym/ mistrzowskim)
  • dobra znajomość rysunku technicznego oraz programu, w którym jest tworzony np. SOLIDWORKS lub inny
  • umiejętność doboru materiałów na formy w zależności od tworzywa przetwarzanego
  • doskonała znajomość budowy form wtryskowych (w tym suwakowych)
  • znajomość obsługi maszyn do obróbki skrawaniem

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w strukturach dynamicznie rozwijającej się firmy o zasięgu międzynarodowym
  • wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia oraz osiąganych wyników
  • auto służbowe oraz mieszkanie
  • miłą atmosferę w pracy, zgrany i sympatyczny zespół doświadczonych i ambitnych osób.