Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2018.

KIerownik Montażu

Niemcy, zagranica

Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

O naszej firmie:

Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. (certyfikat nr 8562), poszukuje dla swojego austriackiego kontrahenta kierownika montażu ze znajomością języka niemieckiego.

Nasza oferta

Zatrudnimy pracownika na stanowisku Kierownik Montażu.
Oferujemy:
- stałą pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- pomoc w zoorganizowaniu zakwaterowania.

Opis stanowiska

▪ Nadzór nad projektami w dziedzinie aplikacji technologii magazynowej i systemów regałów:
- Budowa / montaż półek;
- prace naprawcze i konserwacyjne
systemy regałów;
▪ Nacisk kładziony jest na montaż w całym kraju
(Niemcy);
▪ Organizujesz i aktywnie działasz;
▪ Działasz jako kompetentny partner
w stosunku do klientów i koordynujesz
pracowników budowy i
Podwykonawców;
▪ Organizujesz i nadzorujesz na własną odpowiedzialność
naszą budowę;
▪ Scisle współpracujesz z naszym zespołem ds. Przygotowania pracy
w Mühlau.

Wymagania

Wymagania

• ogólny nadzór nad realizacją zadań montażowych i raportowanie wyników;
• przygotowanie i koordynacja pracy zespołu;
• planowanie i rozliczanie postępu prac na poziomie zadaniowym;
• przestrzeganie zasad BHP i organizacji miejsca pracy;
• współpraca z innymi działami;
• dobra znajomość języka niemieckiego.

Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. - jesteśmy agencją pracy tymczasowej z 25-letnim... doświadczeniem. Pragniemy zaproponować Państwu skuteczne rozwiązania w zakresie usług i leasingu personelu i jednocześnie zapewnić o wysokiej jakości naszych usług.

Firma Trummer została założona w roku 1987 w Austrii a w ostatnim dziesięcioleciu przerodziła się w przodujący koncern międzynarodowy zajmujący się pośrednictwem pracy.

Główna siedziba firmy znajduje się w Dietersdorf am Gnasbach w Austrii, pozostałe filie znajdują się w Niemczech, Węgrzech, Słoweni a od niedawna równiez w Polsce.

W roku 2003 zdobyliśmy certyfikat EN ISO 9001:2000.
Podstawa naszego sukcesu to profesjonalność i kompetencje naszych pracowników. Przejmujemy odpowiedzialność za całość prac związanych z procesem rekrutacji i administracji. Poprzez otwarte i szczere doradztwo, zyskaliśmy zaufanie naszych pracowników i naszych klientów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
6.000,00 zł - 10.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji