Clarena Sp. z o.o. Sp. k.

Kierownik marketingu

Od: Clarena Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Wilczyce, k., Wrocław

Opis stanowiska:

  • tworzenie i realizacja strategii marketingowych marek
  • planowanie, zarządzanie i analizowanie kampanii reklamowych oraz promocji
  • badanie potrzeb oraz satysfakcji klientów profesjonalnych oraz detalicznych
  • analiza rynku i działań marek konkurencyjnych
  • nadzór nad produkcją i dystrybucją narzędzi marketingowych dla działu handlowego
  • przygotowanie materiałów marketingowych dla partnerów biznesowych
  • organizacja, koordynacja i udział w eventach
  • współpraca z agencjami reklamowymi

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w realizacji i zarządzaniu projektami oraz kampaniami marketingowymi (mile widziane doświadczenie branży kosmetycznej)
  • doświadczenie w prowadzeniu badań rynku oraz potrzeb klientów
  • umiejętność pracy zespołowej oraz pracy pod presją czasu
  • decyzyjność, odpowiedzialność i doskonała organizacja pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • profesjonalne środowisko pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pakiet pozafinansowych świadczeń (ubezpieczenie na życie, karta MultiSport)

Zastanawiasz się nad lokalizacją? Nic się nie martw - nasi Pracownicy dojeżdżają z różnych części Wrocławia i na pewno chętnie Cię ze sobą zabiorą :-)