Kierownik Marketingu

Antal Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Location: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za tworzenie i realizację strategii marketingowej;
  • Koordynacja i odpowiedzialność za wprowadzenie i rozwój projektów marketingowych;
  • Kreowanie i realizacja strategii komunikacji z rynkiem i dbanie o rozwój marki;
  • Odpowiedzialność za planowanie i realizację budżetu marketingowego;
  • Prowadzenie analizy rynku i otoczenia konkurencyjnego;
  • Wybór dostawców usług i prowadzenie negocjacji cen;
  • Zarządzanie podległym działem i nadzór nad realizacją założonych celów;
  • Dbanie o rozwój podległych pracowników

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek – marketing;
  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze marketingu oraz kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowej, komunikacji marki, realizacji kampanii ATL
  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne;
  • Doświadczenie w sektorze finansowym, ubezpieczeń lub po stronie agencji kreatywnej/domu mediowego mile widziane
  • Kreatywność, energia i pasja do tworzenia

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku;
  • Nowoczesne narzędzia i systemy wspierające codzienne zadania;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Solidny pakiet benefitów pozapłacowych.

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl