Kierownik Marketingu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Kierownik MarketinguMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Projektowanie i rozwijanie działań marketingowych w różnych kanałach sprzedaży- on-linowych, oddziałowych, call center;
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii kampanii marketingowych;
  • Koordynowanie akcji marketingowych w Oddziałach i w innych obszarach firmy;
  • Kreowanie ruchu afiliacyjnego, pozyskiwanie nowych partnerów do współpracy;
  • Nadzór operacyjny nad pracą podległego zespołu;
  • Przygotowywanie analiz i monitorowanie efektywności podejmowanych działań marketingowych;
  • Planowanie budżetu marketingowego w celu spełnienia ustalonych, stanowiących wyzwanie wskaźników KPI dotyczących sprzedaży;
  • Stałe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań.

Wymagania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie w marketingu, w tym dobra znajomość marketingu wielokanałowego;
  • Mile widziane doświadczenie po stronie instytucji finansowej;
  • Znajomość narzędzi marketingowych (Google Analytics, AdWords itd.) i zarządzania kampaniami SEO/SEM;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Doświadczenie w tworzeniu, zarządzaniu i mierzeniu kampanii, aby osiągnąć cele wydajnościowe i identyfikować trendy ;
  • Otwartość na podróże służbowe;
  • Umiejętność analizy, optymalizacji kampanii;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Kreatywność;
  • Elastyczność;
  • Komunikatywność:
  • Samodzielność;
  • Pozytywna energia.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole;
  • Możliwość kreowania własnych rozwiązań;
  • Realny wpływ na dalszy rozwój organizacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.