Opis stanowiska pracy

West Site Fitness Club poszukuje kreatywnych, biznesowo skoncentrowanych osób na stanowisko Kierownika/Managera Klubu do rozwijającej się sieci klubów fitness.

Aplikacja tyczy się klubów w miastach:

- Mława (Poszukujemy Managera Klubu Fitness Mława)

- Ostrołęka (Poszukujemy Managera Klubu Fitness Ostrołęka)

Jeśli jesteś pozytywnie nastawiony, chcesz zmienić miejsce zamieszakania,  wykazujesz chęć samodoskonalenia oraz niezmiernie ważnym jest dla ciebie aby firma się rozwijała poprzez Twoje zaangażowanie, to jest to praca szczególnie dla ciebie!

Główne obowiązki:

  • zarządzanie działem sprzedaży, trenerów personalnych oraz pozostałych członków zespołu
  • raportowaniem oraz wyznaczanie celów sprzedaży wraz z ich realizacją
  • współtworzenie strategii rozwoju współpracy B2B i B2C
  • pełna odpowiedzialność za właściwe funkcjonowanie operacyjne klubu
  • rekrutacja oraz zarządzanie zespołem klubu fitness
  • bezpośredni kontakt z klientami klubu oraz uczestniczenie w eventach/imprezach klubu
  • umiejętności negocjacyjne, prowadzenie projektów

 Co oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań oraz oferujemy udział we wdrażaniu nowych rozwiązań/projektów
  • możliwości rozwoju oraz awansu zawodowego
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwojowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • interesujący pakiet benefitów (laptop, telefon, karta członkowska do klubu fitness, wyjazdy służbowe za granicę)
  • pakiet relokacyjny
  • możliwość stania się partnerem Spółki w zależności od wkładu i zaangażowania

Wymagania

Wymagania i kompetencje:

- 1-3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym
- doskonała znajomość procesów biznesowych w organizacji
- zarządzanie budżetem klubu
- umiejętność zarządzania zespołami szczególnie sprzedaży, planowanie zadań, organizacja i monitoring pracy oraz umiejętność negocjacji i sprzedaży
- wiedza i doświadczenie z zakresu tworzenia, implementowania oraz realizacji strategii sprzedaży
- doświadczenie w pracy zespołowej i kierowaniu projektami
- samodzielność i dobra organizacja pracy
- dokładność i pełne zaangażowanie
- gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej
- prawo jazdy kat.B
- chęć do zmiany miejsca zamieszkania
- zaawansowana znajomość środowiska MS Office (excell, powerpoint)

Prezentacja firmy

Fitness Club to wyjątkowe miejsce, wyznacznik nowej jakości fitnessu,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Bonusy
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Inne, Praca Sport / Rekreacja