Opis stanowiska pracy

West Site Fitness Club to wyjątkowe miejsce, wyznacznik nowej jakości fitnessu, tworzone z myślą o klientach, którzy cenią sobie sprzęt najwyższej jakości oraz niezwykle przyjazną atmosferę. West Site to sieć klubów fitness stworzonych dla ludzi z pasją i chęcią prowadzenia zdrowego trybu życia.

Poszukujemy kierownika/managera do klubu w Skierniewicach (73 km od Łodzi; 77 km od Warszawy)

Główne obowiązki:

  • zarządzanie działem sprzedaży, trenerów personalnych oraz pozostałych członków zespołu
  • raportowaniem oraz wyznaczanie celów sprzedaży wraz z ich realizacją
  • pełna odpowiedzialność za właściwe funkcjonowanie klubu
  • rekrutacja oraz zarządzanie zespołem klubu fitness
  • bezpośredni kontakt z klientami klubu oraz uczestniczenie w eventach/imprezach klubu
  • umiejętności negocjacyjne, prowadzenie projektów

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym poparte sukcesami i referencjami mile widziane (też pokrewna branża hotelarska, kluby nocne)
  • zarządzanie budżetem klubu
  • umiejętność zarządzania zespołami szczególnie sprzedaży, planowanie zadań, organizacja i monitoring pracy oraz umiejętność negocjacji i sprzedaży
  • doświadczenie w pracy zespołowej
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • dokładność i pełne zaangażowanie
  • łatwość nawiązywania kontaktów z klientami i kontrahentami
  • łatwość i chęć wykonywania telefonów

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań oraz oferujemy udział we wdrażaniu nowych rozwiązań/projektów w klubie
  • możliwości rozwoju oraz awansu zawodowego
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • interesujący pakiet benefitów (laptop, telefon, karta członkowska do klubu fitness, wyjazdy służbowe za granicę)

Prezentacja firmy

Fitness Club to wyjątkowe miejsce, wyznacznik nowej jakości fitnessu,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca Sport / Rekreacja, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Top management