Kierownik / majster robót rusztowaniowych

Xervon Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Od: Xervon Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • praca przy nadzorze montażu i demontażu rusztowań modułowych na obiektach przemysłowych

Miejsce pracy:

  • teren Niemiec
  • rejon Gdańska (stocznie Remontowa i Północna, Trójmiasto)
  • rejon Bełchatowa (El. Bełchatów)

Wymagania:

  • wykształcenie budowlane
  • kurs montera rusztowań IMBiGS (zaświadczenie z kursu i/lub książeczka montażysty),
  • posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie robót izolacyjnych montażu i demontażu rusztowań
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność pracy na podstawie umowy o pracę
  • zatrudnienie całoroczne
  • możliwość czasowej pracy na terenie Niemiec