Kierownik Magazynu

Awima Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się firma świadcząca kompleksową obsługę nieruchomości komercyjnych działająca na terenie Warszawy i okolic w związku z rozwojem firmy poszukuje do swojego zespołu osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i koordynacja procesów logistycznych w firmie
  • Negocjowanie warunków współpracy z dostawcami
  • Rejestrowanie dokumentów magazynowych oraz zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji zakupowej
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Przygotowywanie analiz i raportów związanych z realizacją planów
  • Samodzielne rozwiązywanie problemów,
  • Dbałość o właściwą organizację pracy pracowników
  • Zarządzanie budżetem i odpowiedzialność za optymalizację kosztów,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu
  • Zdolność analitycznego myślenia i planowania
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office i programów magazynowych
  • Zdolność organizacji pracy

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę po okresie próbnym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i ciągły rozwój zawodowy
  • wynagrodzenie od 2500 - 3500netto (na rękę)

Prezentacja firmy

Awima to grupa firm świadcząca usługi w zakresie obsługi nierucho... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne