Opis stanowiska pracy

Met - Spos jest firmą prywatną ze 100-procentowym udziałem kapitału polskiego, działającą na rynku od 1982 r. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Żelków-Kolonia, k/ Siedlec.Od kilkudziesięciu lat specjalizujemy się w produkcji szerokiego asortymentu taczek tłoczonych i spawanych, wózków paszowych, narzędzi ręcznych oraz piecyków gospodarczych. Na przestrzeni tego czasu wyrobiliśmy własną i niepowtarzalną markę, stając się jednym z wiodących producentów narzędzi w kraju. Współpracujemy z ponad tysiącem Klientów w Polsce, zaopatrując jednocześnie wielu odbiorców na terenie Europy i Azji.

Aktualnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

Kierownik magazynu

Miejsce pracy: Żelków Kolonia k/Siedlec

Zakres obowiązków:

  • planowanie, koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej
  • optymalizacja wykorzystania powierzchni magazynowej
  • dbanie o terminowość wysyłek, efektywność oraz jakość pracy podległych pracowników
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych

Oferujemy:

  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • stabilizację zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w zarządzaniu magazynem oraz kierowania zespołem
  • znajomość obsługi komputera i środowiska Ms Office
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózek widłowy

Prezentacja firmy

Met-Spos Bis Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka