Kierownik Magazynu

Michael Page

Ruda Śląska, śląskie

Michael Page Michael Page

Zarządzanie magazynem w bardzo dynamicznie rozwijającej się branży. Praca w międzynarodowym środowisku. Realny wpływ na tworzenie strategii i narzędzi zarządzania podległym obszarem.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, działająca w branży importu, dystrybucji i profesjonalnego nadruku. W związku z dynamicznym rozwojem nowego, strategicznego dla organizacji, zakładu w Polsce i potrzebą dostosowania struktury, poszukujemy doświadczonych i ambitnych kandydatów na stanowisko Kierownika Magazynu.

Opis stanowiska

  • Planowanie, organizowanie i kontrolowanie procesów związanych z płynnym przepływem logistycznym na magazynie
  • Organizowanie pracy podległego zespołu
  • Zapewnienie właściwego odbioru, transportu i przechowywania towarów
  • Utrzymanie odpowiedniego poziomu obiektu magazynowego
  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej
  • Kontrola dokumentacji przepływu towarów
  • Przeprowadzanie inspekcji magazynu oraz jego wyposażenia
  • Przyjmowanie i odpowiadanie za reklamacje dotyczące problemów związanych z dostawą towaru

Profil kandydata

  • 3 - 5 lat doświadczenia zawodowego w zarządzaniu w obszarach związanych z logistyką, produkcją, obsługą klienta, odbiorem materiałów i produktów oraz inwentaryzacją
  • Bardzo dobra znajomość nowoczesnych praktyk magazynowania oraz metod i narzędzi zarządzania magazynem
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Komunikatywność, samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość systemu SAP
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie w ciekawej branży
  • Międzynarodowe środowisko i standardy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Ruda Śląska
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page