Opis stanowiska pracy

Tobea to firma rekrutacyjno-doradcza, której celem jest wzmacnianie ludzi i organizacji. Dla naszego Klienta poszukujemy najlepszego kandydata na stanowisko:

Kierownik Magazynu
nr ref. KM
miejsce pracy: okolice Grójca i Góry Kalwarii

Naszym Klientem jest sklep internetowy, od wielu lat rozwijający dynamicznie działalność w swoim segmencie, dystrybucyjny partner czołowych krajowych i zagranicznych producentów. W związku z dalszym rozwojem, nasz Klient zdecydował o poszukiwaniu kolejnych pracowników do swojego zespołu.

Do zadań osoby na stanowisku Kierownik Magazynu należeć będą:

  • zarządzanie pracą magazynu,
  • zbudowanie zespołu,szkolenie , organizacja i nadzorowanie pracy,
  • diagnoza obszarów wymagających poprawy i propozycja rozwiązań,
  • bieżąca współpraca z działem handlowym i spedycją,
  • ekonomiczna optymalizacja podejmowanych działań,
  • codzienne zaangażowanie w rozwój firmy.

Poszukujemy kandydatów, których cechują:

  • samodzielność w organizacji swojego czasu pracy,
  • otwartość na rozmowę, dyskusję, szukanie rozwiązań, chęć współpracy,
  • utożsamianie się z pracodawcą, chęć przełożenia osobistego rozwoju na rozwój firmy,
  • sumienność, obowiązkowość, skrupulatność,
  • naturalne cechy przywódcze.

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i perspektywę długoterminowej współpracy,
  • zaangażowanie w zarządzanie i realny wpływ na dalszy rozwój firmy,
  • samodzielność działania i dalszy rozwój osobisty,
  • pomoc w organizacji miejsca zamieszkania w pobliżu firmy.

Zainteresowanych kandydatów zachęcamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

www.tobea.pl

Prezentacja firmy

Tobea to firma rekrutacyjno-doradcza, <br/>która od 2012 roku skupia si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Kadra zarządzająca, Praca Administracja biurowa, Praca Kontrola jakości, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców