Michael Page Michael Page

Kierownik Magazynu

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej poszukuję osoby na stanowisko Kierownika Magazynu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja produkcyjna z branży budowlanej. W związku ze stabilnym rozwojem organizacji poszukuję osoby na nowe stanowisko Kierownika Magazynu

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie pracy kilku osobowego zespołu magazynierów
  • Planowanie i nadzór nad przebiegiem procesów magazynowych
  • Dbanie o właściwe rozmieszczenie towarów na magazynie
  • Nadzór nad dokumentacją magazynową
  • Dbałość o przestrzeganie zasad BHP

Profil kandydata

  • Minimum wykształcenie średnie
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierownika magazynu
  • Nadzór nad stanami magazynowymi oraz procesem inwentaryzacji
  • Odpowiedzialność za terminowe wykonywanie zadań
  • Umiejętność jazdy wózkiem widłowym i uprawnienia,

Oferujemy

  • Umowa o pracę, premia miesięczna
  • Prywatna opieka medyczna
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Mińsk Mazowiecki
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page