KIEROWNIK MAGAZYNU

Mielec, podkarpackie

Metkom

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki:

• zarządzanie zespołem pracowników,

• nadzór i realizacja wszystkich procesów magazynowych,

• dbałość o realizowanie i stałe podnoszenie wskaźników jakości pracy,

• dbałość o powierzony sprzęt i wyposażenie,

• utrzymanie ładu i porządku w przestrzeni magazynowej,

• projektowanie i realizowanie rozwiązań usprawniających pracę,

• współpraca z innymi działami firmy,

• szkolenie pracowników,

Oferujemy:

• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i finansowego.

• Zapewniamy szkolenia branżowe.

• Atrakcyjne wynagrodzenie.

• Niezbędne narzędzia do pracy.

• Pracę w prężnie rozwijającym się zespole.

• W firmie z 22 letnim doświadczeniem w branży.

Wymagania

Wymagania:

• doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem pracowników,

• wiedza na temat operacji magazynowych i zasad gospodarki magazynowej,

• bardzo dobra organizacja pracy oraz inicjatywa w działaniu,

• umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji pod presją czasu,

• odpowiedzialność i zaangażowanie oraz samodzielność w wykonywaniu obowiązków,

W branży działamy od ponad 20 lat, konsekwentnie pracując na obecną pozycję. Zdobyte doświadczenie umożliwia nam profesjonalną odpowiedź na każdą potrzebę rynku. Centrala naszej firmy znajduje się w Dębicy. Równorzędnie działają jeszcze trzy oddziały. Oddział Rzeszów mieści się przy strategicznej trasie wylotowej Rzeszów-Warszawa. Drugi znajduje się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Mielec. Trzeci w Sędziszowie Małopolskim oraz czwarty w Radomiu.

W branży działamy od ponad 20 lat, konsekwentnie pracując na obecną pozycję. Zdobyte... doświadczenie umożliwia nam profesjonalną odpowiedź na każdą potrzebę rynku. Centrala naszej firmy znajduje się w Dębicy. Równorzędnie działają jeszcze trzy oddziały. Oddział Rzeszów mieści się przy strategicznej trasie wylotowej Rzeszów-Warszawa. Drugi znajduje się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Mielec. Trzeci w Sędziszowie Małopolskim oraz czwarty w Radomiu.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Praca na magazynie , Praca Kadra zarządzająca